Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

המלצות סטודנטים

אייל היה מורה מצויין, נתן לי תשומת לב מלאה בכל תקופת המבחנים, ענה לכל שאלה שנתתי לו גם מחוץ לשעות השיעור ובאמת הרגיש שהוא ניסה לעזור לי כמה שאפשר במבחן. גם לאחר המבחן התעניין ושאל לגבי איך הלך, בסהכ ממליץ מאוד!
גיא דן
אוניברסיטת תל אביב
אייל הפגין ידע ושליטה גבוהה מאוד בחומר וידע להסביר פתרונות באופן אינטואיטיבי ופשוט. הכין שיעורים מראש ובא מוכן. מעבר לזאת, ליווה לאורך כל הדרך עד המבחן ועזר גם מעבר לשעות שהוסכמו בינינו. בקיצור, מורה מומלץ ביותר.
אנונימי
אוניברסיטת תל אביב
אני הגעתי לאייל אחרי שנכשלתי קשות בקורסים מתמטיקה א’ וב’ (בשתיהם קבלתי 30 ומשהו), כבר השלמתי עם זה שאני לא עוברת גם את מועד ב’ כי באמת לא ידעתי כלום והתכוננתי נפשית למועד ב’ אייל העביר את כל החומר של הקורס במהלך מספר מפגשים של מרתון, באופן מקצועי וסבלני, עם יחס אישי ברמה הכי גבוהה ובסופו של דבר סיימתי עם ציונים יפים של מעל 70 בשני הקורסים.
קרין
אוניברסיטת תל אביב
כל קורס מתמטי מלמד שהיכרות יבשה עם קונספט מופשט לא מאפשרת הבנה ללא תירגול נכון וחזרה מתמדת אל ההגדרות. השיעורים עם אייל היו פרודוקטיביים פי כמה מתרגול לבד, הוא ממש ידע לעשות סדר בבלאגן ולתקוף את אי ההבנה מכל כיוון אפשרי עד שההסבר נתפס.
יואב נתן
אוניברסיטת תל אביב
מורה מקצועי ואיכותי שיודע את החומר בצורה מצוינת מבין את צורך התלמיד וסבלני לשאלות גם אם זה אומר להסביר כמה וכמה פעמים אני למדתי אצלו חדו”א 2 מ להנדסת חשמל ובאמת לא הייתי מספיק על החומר במהלך הסמסטר הוא ממש הציל אותי תוך חודש וחצי ממליץ מאוד
אלאור תורג’מן
אורט בראודה
כשהגעתי לאייל, כבר הייתי מיואש מקורס חדו”א 1. אייל שכנע אותי לתת לו הזדמנות בכל זאת, ואני לא מתחרט על כך. הוא מסביר את החומר בצורה מדויקת ביותר, שם לב לכל הנקודות הכי קטנות וחשובות, ולא מוותר עד שתבין. ממליץ בחום!
דניאל זכות
אוניברסיטת תל אביב
אני נרשמתי לקורס הכנה של חדוא 1 של אייל במצב של פער משמעותי בחומר והקורס הצליח להכניס אותי לחומר בצורה מאוד משמעותית וללמד אותי טכניקות חשובות. עבורי הוא היה ברמת פירוט גבוהה מאוד, המון דוגמאות והרגשתי שתמיד יש עבורי מענה.
אורי הראל
אוניברסיטת תל אביב
למדתי עם אייל קורס מתמטיקה לתואר שני בכימיה. הלמידה היתה מותאמת אליי, ברורה ועם המון סבלנות. מעבר לזה, אייל הכיל את הקשיים שלי בחומר וידע להנגיש את החומר בצורה ברורה. בשורה התחתונה- הציל אותי! לא הייתי עוברת את הקורס בלעדיו
עמית גרדי
אוניברסיטת תל אביב
לאחר חיפוש באמת מתיש אחרי מורים שמלמדים מתמטיקה ברמה גבוהה מצאתי את אייל. אייל היה סבלני, אכפתי ומקצועי מאוד. אייל ידע לענות לי על כל שאלה ששאלתי ובזכותו עברתי 2 קורסים שנכשלתי בהם בעבר 🙂
ירדן
המכללה האקדמית להנדסה ירושליםץ
אני לא הבנתי כל כך את החומר לפני שלקחתי את השיעורים אצלך במד”ח, ואז הבנתי שהשד לא כזה נורא. ובמבחן הלך לי מעל המצופה וזה הכל בזכותך
מאי
אוניברסיטת תל אביב
השתתפתי במרתון של אייל בקורס מרוכבות ואני חייב לציין שזה עשה לי סדר וממש השתלם בניגוד למרתון נוסף שלקחתי לקורס אחר בתואר. לדעתי העובדה שאייל סטודנט ומכיר את המרצים ואיך החומר מועבר נותנת לו יתרון גדול באופן שהוא מסביר את החומר והשאלות שהוא פותר
אורי
אוניברסיטת תל אביב
חייבת להודות שבזכותך עברתי על את מועד ב המפוצץ שהיה כי עברנו על שאלה שבסוף הייתה בו. כל הקסם בשיעורים זה שהם מאוד עזרו לחדד את מה שהיה חסר בתרגולים שזה הגישה הפרקטית, “הנוסחה”, לפתירת שאלות. זה שזה היה בזום לדעתי יתרון משמעותי וההקלטות והמענה בוואצ אפ דבר נהדר. שלא לדבר על הסיכומים בוורד. אני חייבת תמיד סיכומים בסוף. מושלם. גם זה שאתה כותב אותם במקביל נותן זמן לחשוב שנייה במהלך השיעור. מועד ב עם 78 אחוז נכשלים.
אסתי
אוניברסיטת תל אביב
לא יודעת מה הייתי עושה בלי אייל. נפל עליי משום מקום ובשיא הרצינות הציל אותי. ניסיתי 4 מורים שונים לפניו, כל השנה נאבקתי עם חדו”א ועם המרצה הלא ברור. זה הקורס היחידי שכבר לא ראיתי איך אני מצליחה לעבור בכלל. את מועד א הגשתי ריק לחלוטין. כמה שיעורים בזום עם אייל ותמיכה מלאה בין לבין עד ממש שעה לפני המבחן (אין דברים כאלה, הזמינות והמענה בווטסאפ והתמיכה הנפשית פשוט אין מילים) אם כל זה לא מספיק, קיבלתי 92, לא נראה לי צריכה להוסיף. אין עליו בעולם הזה!!
תום לנדאו
אוניברסיטת תל אביב
בזכות אייל עברתי את המבחן בחדוא 1א. הוא בוחר שאלות באופן מדויק שמתאים למרצה (ואפילו שאלה שראינו במרתון הופיעה במבחן). כמו כן המרתון אצלו שונה משאר המרתונים לטובה- המפגשים קצרים יותר ומרווחים, מתחילים 3 שבועות לפני הבחינה.
יובל לוי
אוניברסיטת תל אביב